Głuchów

Główne stanowisko sprzedaży hurtowej GANGS Ciuchy Niegrzecznych Chłopców

Bazar Handlu Hurtowego Stary Głuchów 36 rząd 19 Miejsce.

Bazar podzielony jest na dwie części Stary i Nowy Głuchów łącznie całość zajmuje ok 94 000 m2 pod dachem !!!

Ewidentnie dla właścicieli bazarów ten interes nie jest oczkiem w głowie. Zardzewiałe blachy, połatane doświetlenia alejek, brak prawidłowego odprowadzenia wody czy parkingi często tonące w błocie to norma. Tak jest już od ponad 20 lat !!! Szkoda że właściciele bazarów nie widzą potrzeby rozwoju. W dzień całość idealnie nadawałaby się jako sceneria do następnej części filmu Mad Max (Szalony MAX). Nocą nawet Piła lub Hostell.

Jednak ogromną zaletą rynku jest typowo hurtowe środowisko handlarzy oraz całkowity brak sprzedaży detalicznej. Atut stanowi również łatwość przeładunku większej ilości towarów. Często istnieje możliwość bezpośredniego podjechania samochodem dostawczym do stanowisk handlowych.

W okresie zimowym przydatne są ciepłe i odporne na wilgoć ubrania, zwłaszcza obuwie. Ciężkie środowisko zakupów rekompensowane jest przez najniższe hurtowe ceny oraz brak plączących się rodzin z dziećmi utrudniających hurtowy handel. Jak to bywa w bardziej cywilizowanych miejscach tego typu. Specyficzne, nocne i zmieniające się godziny pracy bazaru wymagają wcześniejszego kontaktu z naszym handlowcem, który na bieżąco poinformuje w które dni i o której godzinie rozpoczyna się bazar. Tel. Kom. 604 96 70 16

MAPA DOJAZDU - KLIKNIJ!

Powrót