P.P.U.H PADAR

Producent odzieży dziecięcej

GANGS C.N.C. to marka odzieży undergroundowej dla chłopaków w wieku od kilku do kilkunastu lat.

CIUCHY NIEGRZECZNYCH CHŁOPCÓW to gama produktów powstała na potrzeby zmieniających się wymagań młodych klientów w nowoczesnym i coraz bardziej przejaskrawionym, wirtualnym, kolorowym świecie.

GANGS są to ciuchy dla nowej generacji dzieci i młodzieży którą nie jest łatwo wprowadzić w jakiekolwiek zainteresowanie lub zachwyt. To trochę inne spojrzenie na ubrania dziecięce, nie jako nudne gacie i pulowery które dostaje się od cioci a potem rzuca w kąt.

Aby zaciekawić młodego klienta. Każdy z naszych wzorów tworzony jest, bardziej jak zabawka nie jak ubranie. Do większości produktów dołączane są oryginale breloki, gadżety, zabawki współgrające i pasujące do całości produktu lub kolekcji.

Wszechobecne motywy ze świata gier komputerowych, sztuk walki, militariów, motoryzacji, sportów freestyle oraz subkultury HipHop połączone z gangsterskim klimatem wyróżniają nasze produkty od większości tego co jest na rynku.

Co to są ciuchy dla niegrzecznych chłopców?

Czytaj inaczej ( ALTERNATYWNE, OFFOWE)

Są to ubrania tworzone w małych zakładach w niewielkiej ilości egzemplarzy przez ludzi z pasją. Wyroby z zasady nie posiadają katalogów ponieważ każda partia różni się od siebie i jest wyjątkowa. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że nie każdy młody człowiek od razu potrafi zrozumieć przesłanie wszystkich motywów poszczególnych kolekcji. To wszystko w połączeniu z ograniczoną dystrybucją oraz mały zasięgiem gwarantuje niepowtarzalność i oryginalność. Całość produkcji powstaje w Polsce.

Co oznacza ... i trzeba to zrozumieć, że nasz towar nie może kosztować tyle co masówka made in china w MARKECIE

Producentem i właścicielem marki GANGS jest firma P.P.U.H. PADAR istniejąca od 1989 roku - polski producent ubrań.

MADE IN POLAND